Відкрито справу за фактом загибелі 5 солдат на 32-му блокпосту

За фактом загибелі 5 військовослужбовців на 32-му блокпосту відкрито кримінальне провадження

Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

«Управлінням нагляду за додержанням законів об’єднаними силами антитерористичної операції військової прокуратури Південного регіону України 13 листопада 2014 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 425 КК України (недбале ставлення до військової служби)», - говориться в повідомленні.

Попередньо встановлено, що в період з 02 жовтня по 27 жовтня понад 100 військовослужбовців Національної гвардії України та Збройних Сил України, які здійснювали оборону та охорону 32 блокпосту поблизу с. Сміле Луганської області, були оточені незаконними військовими формуваннями та перебували під постійним вогневим обстрілом.

Разом з тим військовими службовими особами командування сил антитерористичної операції не вжито належних заходів щодо забезпечення постачання на вказаний об'єкт бойових припасів, предметів першої необхідності та засобів життєдіяльності.

Безвідповідальність військових службових осіб призвела до вимушеного залишення території 32 блокпосту, загибелі 5 військовослужбовців та знищення незаконними збройними формуваннями понад 20 одиниць бойової техніки.

 Ні корупції!