В Одесі активісти розіб’ють під стінами міліції намети. Очікуватимуть друзів і ворогів

22 листопада активісти ДемАльянсу розіб'ють під стінами одеської міліції палатки, вимагаючи звільнити тих міліціонерів, які рік тому вночі знесли їх наметове містечко

Про це повідомив лідер одеського «ДемАльянсу» Олексій Чорний.

За його словами, в цей день пройде рівно через рік з моменту, як понад сотні правоохоронців знесли наметове містечко біля мерії.

«О 18.00 як завжди, чекаємо всіх, з ким мерзли в Одесі та Києві минулої зими. Поставимо проектор і згадаємо, як це було. До речі, серед іншого, буде ексклюзив: авторська оперативна відеозйомка міліціонерів про те, як вони зносили наше наметове містечко. У суді при його перегляді стояла гробова тиша», - пише Олексій Чорний.

Також він додав, що активісти чекають в гості обласного начальника міліції Катеренчука, який 4 травня пообіцяв в лічені тижні покарати винних в силовому розгоні і побоях одеситів.

«В 5 ранку наступного дня, за традицією, чекаємо всіх 126 міліціонерів, які зносили наше містечко рік тому, оскільки всі вони досі працюють і ходять по місту в погонах. Також будемо раді бачити підполковника Пасічника та інших шишок одеської міліції, які всю ніч перед знесенням містечка доблесно грілися в машині неподалік, очікуючи команди фас. Будемо раді бачити депутата міськради Іщенко, який подав тоді позов до суду, який став приводом знести містечко. Запрошуємо судового виконавця, який в порушення правил зачитував рішення суду вночі. Будемо раді бачити суддів, які кілька разів забороняли наше містечко. І тих, які судили потім наших активістів, теж запрошуємо. Будемо раді бачити міліціонерів, які били активістів і використовували в закритому автозаку сльозогінний газ. Запрошуємо тих міліціонерів, які близько години відмовлялися викликати швидку до відділку. Тих, хто фальсифікував протоколи, тих хто давав письмові неправдиві свідчення, тих хто закрив справу в прокуратурі, тих хто закрив справу в міліції, тих прокурорів, які кілька разів вимагали перегляду наших справ, як тільки майдан слабшав, і тих з чиєї подачі в жовтні 2014 комендант наметового містечка знову був визнаний винним», - зазначає Олексій Чорний.

Ні корупції!