Родичі загиблих героїв Небесної сотні скаржаться на чиновників

Фото ZIK

Фото ZIK

Сьогодні, 20 листопада, голови Яворівських РДА та районної ради (Львівська область) – відповідно Орест Гнип та Іван Карпа зустрічаються з рідними українських героїв з Небесної сотні та військовослужбовців, які загинули в зоні АТО.

Про це передає ZIK.

Матері, батьки, дружини яворівчан, що заплатили за любов до Вітчизни життям, навперебій, крізь сльози розповідають керівникам району про поневіряння, яких вони зазнають, оббиваючи пороги до чиновників за розмаїтими довідками та місцевих депутатів за земельними ділянками.

Ці згорьовані яворівчани стверджують, що зазнають від можновладців таких знущань, що словами не передати.

Зокрема, родичі загиблих під час Революції гідності Віталія Коцюби та Романа Варениці розповіли, з якими потугами в Новояворівську депутати виділили земельні ділянки їхнім сім’ям під будівництво – і то в такому місці, де вирва сягає глибиною десь метрів 8-9.

Батьки новітніх українських героїв з біллю розповідають, що домівку на тих занедбаних землях не збудуєш, а в той самий час окремі новояворівські депутати набрали собі та своїм родичам величезну кількість добротних земельних ділянок.

З цього приводу, кажуть люди, вони збираються їхати до генерального прокурора та Президента Порошенка, бо вже більше терпіти знущання від чиновників та депутатів в Яворівському районі не мають сили.