Штайнмаєр не потрапив до Порошенка через ворота, біля яких солдат побив активіста (ФОТО)

Німецька делегація МЗС на чолі з його керівником Франком-Вальтером Штайнмаєром не змогла потрапити до Президента України Петра Порошенка з центрального входу АП з боку Лютеранської.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав активіст Ростислав Демчук.

Фото зі сторінки у Фейсбук Ростислава Демчука

Фото зі сторінки у Фейсбук Ростислава Демчука

«Ворота були зачинені на навісний амбарний замок. Охоронець порпався-порпався й відчинити браму таки не зміг. Німецька урядова делегація глузливо спостерігала за цим дійством. Врешті-решт вихід було знайдено. Членів делегації повели в обхід приміщенння через будку КПП», - повідомив Ростислав Демчук.

Як повідомляв «Ні корупції!», 14 листопада під час затримання активістів, які намагалися спиляти огорожу біля Адміністрації президента, солдат полку караульно-патронатної служби Нацгвардії України без будь-якої на те причини підбіг до затриманого та з розмаху вдарив його коліном в скроню.

«Дуже показово, що це все відбувалось саме біля АП – епіцентру подій Євромайдану, – та при наявності телекамер і журналістів, які вели пряму трансляцію. Міліціонер усвідомлював це», - вважає адвокат Роман Маселко.

Як відомо, солдат полку караульно-патронатної служби Нацгвардії України, який вдарив коліном в голову учасника акції зі спилювання паркану біля адміністрації президента минулої п'ятниці, отримав 5 нарядів позачергово.