Друзі Януковича влаштували таємничу “сходку” в Києві з елітними авто та армією охорони

Найближчі друзі президента-втікача Віктора Януковича за лічені дні до нового скликання Верховної Ради в центрі Києва зібралися на таємні перемовини.

Юрій Бойко. Фото: energetyka.com.ua

Юрій Бойко. Фото: energetyka.com.ua

Що ж змінилось у житті поплічників Януковича за цей час, йдеться у сюжеті програми "Гроші".

Бізнес-центр у самому серці української столиці - після тривалих перемовин виходить Юрій Бойко, який за Януковича був міністром палива та енергетики. Його прізвище навіть стало символом корупції. Під час революції обіймав посаду першого віце-прем'єр-міністра, а сьогодні пан Бойко переобрався до Верховної Ради, став лідером "Опозиційного блоку", який зібрав рештки поплічників президента-втікача. Новий парламентар має коштовний "Мерседес", декілька охоронців і джип супроводу.

ЧИТАЙТЕ: Якщо в країні не зміниться ситуація, якщо будуть пиляти бюджет і сідати на теми, то батальйони підуть на Київ, - Філатов

Згодом з того ж бізнес-центру виходять не менш відомі Колесніков та Вілкул.Вілкул за Януковича "правив" Дніпропетровською областю. Під час Євромайдану був віце-прем'єр-міністром і навіть боровся за прем'єрське крісло. Сьогодні ж Вілкул на кортежі катається Києвом і не зважає на правила дорожнього руху - затор за старою звичкою зачекає, поки його автівки перетинають подвійну смугу.

Наступного дня Вілкул і Колесніков виходять уже в компанії найбагатшого депутата Верховної Ради Вадима Новинського. Борис Колесніков за Януковича - міністр інфраструктури. Навіть однопартійці дивувалися, як хвацько він вигравав мільярди на підготовці країни до "Євро 2012". Сьогодні він досяг неабиякого успіху. У Колеснікова цілих два новеньких "Мерседеси" S-класу за два з половиною мільйони гривень кожен.

ЧИТАЙТЕ: Археолог, який через тисячоліття розкопає нашу цивілізацію і побачить непокараних Льовочкіна, Чечетова, Бондаренко, просто зійде з розуму

Непогано зараз живеться й голові президентської адміністрації за часів  Януковича Сергію Льовочкіну. У скрутні для країни часи у нього мало не батальйон охорони - два німецькі джипи і третя автівка супроводу. Цікаво, що номерні знаки на машинах Льовочкіна журналісти так не знайшли в базі ДАІ. Тож, після кількаденного спостереження, стає зрозуміло, що друзі Януковича майже через рік після його втечі почуваються добре: обирають найдорожчі автомобілі, винаймають армію охоронців та не зважають на закони і правила.

iPress.ua