В Генпрокуратурі розповіли, як покарали «Антонов» за невиготовлення двох літаків

фото з сайту Генеральної прокуратури

фото з сайту Генеральної прокуратури

Військова прокуратура підтримала вимоги оборонного відомства щодо відшкодування збитків державі на суму понад 164 млн грн, які судом задоволені

Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

Як повідомлялося раніше, за попередніми результатами перевірки фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Антонов» розпочато кримінальне провадження за фактом безпідставного витрачання службовими особами підприємства майже 112 млн грн бюджетних коштів, призначених для виготовлення двох літаків Ан-70 за укладеним з Міністерством оборони України контрактом, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

Також військовою прокуратурою в інтересах оборонного відомства здійснено вступ у розгляд судами кількох справ, пов’язаних з діяльністю ДП «Антонов».

«На теперішній час рішенням господарського суду міста Києва задоволено позов оборонного відомства до вказаного підприємства, який підтриманий прокуратурою, про стягнення 111,9 млн грн основного боргу та 52,4 млн грн відповідних штрафних санкцій за невиконання умов зазначеного контракту з виготовлення двох літаків Ан-70», - говориться в повідомленні.

Досудове слідство у кримінальному провадженні триває, за результатами проведених слідчих та процесуальних дій визначено коло посадових осіб підприємства, ймовірно причетних до вчинення злочину.