В Донецькій ОДА запевняють, що «міністр ДНР» у них не працює

Міністр так званої Донецької народної республіки  в Донецькій ОДА не працює

Про це йдеться в заяві прес-служби облдержадміністрації.

В заяві говориться, що у ряді ЗМІ з'явилося повідомлення про те, що нібито заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ольга Малиновська поєднує державну службу з роботою "міністром праці соціальної політики" так званої ДНР.

Заявляємо, що Ольга Вікторівна Малиновська розпорядженням голови облдержадміністрації з 11 листопада поточного року звільнена з займаної посади за згодою сторін.

Звертаємо увагу, що ЗМІ посилаються на "документ" про її призначення "міністром", датований 12 листопада. Таким чином, на момент набуття статусу "міністра" Ольга Малиновська не була співробітником Донецької облдержадміністрації.

Крім того повідомляємо, що оновлення довідкових розділів сайту облдержадміністрації здійснюється по понеділках, у зв'язку з чим стало можливим припущення, що Ольга Малиновська поєднує держслужбу з діяльністю в "ДНР". На даний момент в довідник структурних підрозділів на сайті www.donoda.gov.ua внесені відповідні зміни.

Наголошуємо, що серед діючих співробітників Донецької облдержадміністрації немає "міністрів" незаконних збройних формувань, що позиціонують себе "республіками".