У Черкаській області затримано людину, яка займалась підкупом виборців

Прокуратура Черкаської області здійснює процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні за фактом надання виборцю неправомірної вигоди за голосування за окремого кандидата на виборах, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

«Встановлено, що член виборчого штабу одного з кандидатів у народні депутати України по 198 виборчому округу з метою підкупу виборців на позачергових виборах народних депутатів до Верховної Ради України залучив особу, яка мала підшукати осіб для голосування за певного кандидата за винагороду в сумі 150 грн», - говориться в повідомленні ГПУ.

У подальшому, пересвідчившись, що зазначена особа знайшла 14 громадян, згодних проголосувати за вказаного ним кандидата, член виборчого штабу кандидата в депутати передав 2000 грн для надання виборцям неправомірної вигоди за голосування.

За результатами проведених слідчих дій цю особу затримано.

На підставі зібраних доказів їй повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 160 КК України (підкуп виборця, учасника референдуму).

Придніпровським районним судом м. Черкаси задоволено клопотання прокурора про застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави в сумі 36 540 грн.

Досудове розслідування триває.