Донька екс-губернатора Миколаївщини виявилася мільйонершою

донькаДонька екс-губернатора Миколаївської області Миколи Круглова Олена Мамонтова, суддя Вищого господарського суду України, виявилася мільйонершею і власницею цілого набору матеріальних цінностей, пише Інтернет-журнал «NikLife».

Так, за вказаною інформацією в декларації про доходи, Мамонтова володіє чотирма квартирами–площею 90, 103 і 308 квадратних метрів, також одна її квартира площею 103 квадратних метрів знаходиться на правах користування інших членів сім'ї.

При цьому суддя не відмовилася від матеріальної допомоги від держави у розмірі 13 тисяч 764 гривен. До речі, це річна пенсія середньостатистичного українського пенсіонера.

Володіє Мамонтова, і гаражем, де стоїть два автомобілі: «Lexus RX 300» приблизною вартістю 390 тисяч гривен і «Mercedes - Benz S 500» , вартість якого може доходити до 4 мільйонів 315 тисяч гривен.

Крім того, на рахунку судді у банках лежить задеклароване багатство загальною сумою майже в два мільйони гривен.

Як відзначає сайт Преступности.НЕТ, в січні 2010 року Мамонтова у складі колегії суддів прийняла рішення про приналежність резиденції «Межигір'я» структурам Віктора Януковича. Після цього, президента призначив батька судді, Миколи Круглова, губернатором Миколаєва.

Але, як відомо, після подій на Майдані на початку квітня поточного року прокуратура Київської області встановила незаконність приватизація резиденції «Межигір'я» екс - президентом України Віктором Януковичем, а 25 червня суд повернув землі «Межигір'я» у власність держави. При цьому в Генпрокуратурі України збиралися викликати Мамонтову на допит у цій справі. А активісти тим часом вимагали відставки і покарання суддів, які були причетні до приватизації «Межигір'я».