ІМІ презентував на Львівському медіафорумі сайт для журналістів, які працюють в гарячих точках

1412438789На Львівському медіафорумі представники Інституту масової інформації презентували сайт про основи роботи журналіста в гарячих точках – http://presswatcher.org, повідомляє Львівська газета.

За словами експерта Інституту масової інформації Ольги Шалайської, нині більшість журналістів, які їдуть у зону АТО, здебільшого залишені самі на себе. Сайт РressWatcher.org має допомогти журналістам правильно організувати відрядження, а також забезпечити їхній супровід під час перебування в зоні АТО.

Основна мета нової платформи – відстеження журналістів, які перебувають у «гарячих точках» України. Ця платформа запозичена з ідеї служби безпеки в горах, яка допомагає альпіністам на складних маршрутах.

Журналісту потрібно буде зареєструватись на цій платформі шляхом внесення персональної інформації. Потім його запросять взяти участь у семінарі з орієнтування, на якому спеціаліст з фізичної безпеки та психолог ІМІ пояснюватимуть правила роботи у військовій зоні. Журналіст також може отримати обладнання ІМІ та допомогу в отриманні акредитації.

Нагадаємо, РressWatcher.org - новий проект Інституту масової інформації. Press Watcher - це база даних та інтернет-ресурс для підтримки та забезпечення безпеки журналістів, особливо тих, хто працює в умовах підвищеного ризику.

Створення сайту presswatcher.org стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз.