Прокурор Миколаєва уникає прямого спілкування з городянами

576923bf191602564d5be1a921953408.i900x860x629Прокурор Миколаєва Юрій Палий уникає прямого спілкування з городянами, заявляючи, що для цього у відомстві існує прес-служба, а на усі питання він може відповідати тільки письмово.

Так, кореспондент «Злочинності.НІ» перед черговою сесією Миколаївської міської ради в четвер, 13 листопада, звернулася до прокурора міста за коментарем, проте Палий не став вислуховувати питання, а відразу ж попросив звертатися до нього письмово, або в прес-службу.

 

- Давайте так, коментарі все - офіційно. Ставте питання мені, і я вам віддаватиму. Крім того, у нас є прес - служба своя, - відрізав прокурор.

- У мене дуже просте і коротке питання.

- Ну я ж вам говорю, давайте так спілкуватимемося. У нас є певні правила спілкування, є прес - служба. А якщо хочете питання поставити, то задавайте письмово, я вам на нього відповім.

- Тобто ви не хочете зі мною спілкуватися?

- Ну у нас є правила спілкування. Давайте їх не порушуватимемо.

- Добре. Тоді можу я запитати вас просто як людину з юридичною освітою?

- Ні, я ж не можу бути просто людиною - юристом.

При цьому, Палий відмовився вислуховувати кореспондента навіть без включеного диктофона.

Як відомо, Юрій Палий був призначений на посаду прокурора Ніколаєва у вересні 2011 року колишнім Генпрокурором Віктором Пшінкою, який зараз переховується.

Відмітимо, минулого року правозахисниця Олена Кабашная стала свідком того, як  «Volkswagen Touareg», у якому знаходився прокурор міста Миколаєва Юрій Палий грубо порушив правила дорожнього руху.

Також нагадаємо, що раніше брат Юрія Палия встиг не не раз  «засвітитися» у земельному конфлікті.