Одеського сепаратиста Антона Давиденка оголошено в розшук

антонВирок одеському сепаратистові Антону Давидченку офіційно вступив в силу, і лідер «Молодіжної єдності», який переховується на території, контрольованій бойовиками, був оголошений у розшук, пише «Думская»
Ініціатором пошуку засудженого громадського працівника, який «відсутній за місцем проживання», став Малиновський райвідділ міліції (Антон зареєстрований в цьому районі).
Крім того, в одному з міських судів розглядається клопотання прокуратури про зміну вироку Давидченко. У зв'язку з порушенням покладених на нього Фемідою зобов'язань умовний повинні замінити реальним.
Нагадаємо, 22 липня Шевченківський районний суд Києва визнав Антона Давидченко винним в посяганні на територіальну цілісність України.
Його засудили до п'яти років позбавлення волі. Разом з тим, оскільки любитель Росії пішов на угоду зі слідством і визнав свою провину, від покарання його звільнили з випробувальним терміном на три роки.
Угода про визнання провини передбачало співпрацю активіста з правоохоронними органами в розкритті та виявленні кримінальних правопорушень. Крім того, Давидченко зобов'язався компенсувати вартість проведених по справі експертиз, виплативши державі 25 тисяч гривень.
Лідер «Молодіжного єдності» був звільнений в залі суду.
29 серпня адвокат Давидченко оскаржив вирок в апеляції, однак скаргу відмовилися прийняти до провадження. У визначенні судді-доповідача апеляційного суду столиці зазначається, що вирок суду, винесений на підставі угоди між прокурором та обвинувачуваним про визнання провини, може бути оскаржений виключно в частині призначеної санкції (тобто, оскаржувати сам факт винності не можна) і лише в тому випадку, якщо суд призначив більш суворе покарання, ніж було передбачено умовами угоди.

Таким чином, апеляція Давидченко не підлягає задоволенню в кожному разі.
Кримінальне провадження, в якому уродженець Енергодара фігурував як підозрюваний, було відкрито 4 березня. У провину йому ставили виступи по телебаченню і на мітингах, в яких він закликав до федералізації України, повного підпорядкування силових структур регіону обласній раді та недопущення на керівні посади в області представників західної України.

У разі невиконання цих вимог Давидченко закликав провести в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях місцеві референдуми з метою відокремлення їх від України і створення незалежного державного утворення під назвою «Новоросія».
3 березня, під час мітингу під облдержадміністрації, Давидченко фактично спровокував кілька конфліктних ситуацій. Зокрема, агресивно налаштовані особи в масках і з битами в руках намагалися зайти до приміщення ОДА, розбивши при цьому скла вхідних дверей. Крім того, вони зняли з флагштока біля адміністрації Державний прапор України, а замість нього підняли прапор Російської Федерації.
18 березня Давидченко, який кілька разів не з'являвся на допити до слідчого, був затриманий співробітниками СБУ і вивезений до Києва.