Москаль заявляє, що українські бійці втрутились у роботу пекарів на Луганщині

Фото: Коментарі

Фото: Коментарі

У селищі Петрівка Станично-Луганського району ТОВ “УкрВереск”, на якому працює 200 чоловік, і яке забезпечує потреби району в хлібі на 70%, взяли під незрозумілу охорону бійці військової частини ВО624 з якимось військовим комендантом Синельниковим. 

Про це повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль.

«Щоденно тут перебуває троє озброєних військових, — повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. —  Керівник “УкрВереска” під їх тиском змушений був піти з підприємства, залишивши виконуючим обов’язки директора іншу особу. Цій людині військові також перешкоджають пекти хліб, зараз вона знаходиться в лікарні. З підприємства вилучені документи, в головного бухгалтера підприємства вдома провели обшуки. Кошти за реалізацію хліба, оприбутковані касиром від приватного підприємства з Біловодського району, військові забрали, погрожуючи арештом».

Москаль направив звернення до міністра оборони та начальника Генштабу з вимогою пояснити військовим, що втручання в підприємницьку діяльність їм категорично заборонено. А також призначити за даним фактом службову перевірку й притягнути винних до відповідальності.
«Військові мають воювати на фронті, а не з хлібом, — заявляє Москаль. — Державне управління території, підконтрольної українському уряду, здійснює облдержадміністрація».