У Донецькій ОДА пояснили, що сталося з люстрованими заступниками Кіхтенка

Фото з сайту ОДА

Фото з сайту ОДА

Облдержадміністрація спростовує оприлюднену в окремих ЗМІ м. Краматорська недостовірну інформацію щодо звільнення одного з віце-губернаторів за люстрацією.

«Повідомляємо, що заступники голови облдержадміністрації Олена Петряєва, Тамара Лук’янчук та Валерій Лукашенко відповідно до статті 10 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» 13 жовтня склали повноваження перед новопризначеним головою облдержадміністрації. У той же день, відповідно до законодавства, Олександр Кіхтенко, підписав розпорядження про їх звільнення», - говориться в повідомленні прес-служби Донецької ОДА.

В ОДА підкреслюють, що це звичайна процедура, передбачена чинним законодавством, яку проходять заступники голів всіх місцевих державних адміністрацій України після призначення нового голови.

«Окрім цього, нагадуємо, що Закон України «Про очищення влади» набув чинності 16 жовтня, відтак застосування терміну «люстрація» до процедури звільнення зазначених керівників є безпідставним», - говориться в повідомленні.

Враховуючи великий досвід роботи, високий професіоналізм та бажання працювати на благо регіону у скрутні для держави часи, розпорядженням губернатора Олена Петряєва, Тамара Лук’янчук та Валерій Лукашенко призначені радниками голови облдержадміністрації на громадських засадах.

Ні корупції!