Сепаратисти заплутались, де живуть: чи в «ДНР», чи в Донецькій області

Фото з сайту ДНР

Фото з сайту ДНР

Громадськість так званої "Донецької народної республіки" обурена, що Україна не платить пенсії та соціальні допомоги на територіях, які захопили бойовики, знищивши там казначейську і банківську системи.

Про це йдеться в поширеному прес-центром "ДНР" зверненні громадськості Донбасу до керівництва України, пише «Острів»

"Ми ображені рішенням уряду України фактично конфіскувати законні пенсії, допомоги і пільги наших ветеранів, пенсіонерів, інвалідів і матерів", - йдеться в зверненні.

Коментуючи рішення українського уряду призупинити всі соціальні виплати на підконтрольних терористам територіях, громадськість апелює до того, що люди, що залишилися без пенсій, є жителями Донецької і Луганської областей та громадянами України.

При цьому, вимог до влади самопроголошених "республік" про створення дієвої системи соціального забезпечення та погашення заборгованості перед пенсіонерами і незахищеним верствам населення, що утворилася в результаті захоплення влади на окремих територіях Донбасу, представники громадськості не висувають. Пенсій і допомог в "ДНР" і "ЛНР" в даний час не платять.

Як повідомлялося раніше, терористи, які розпалювали соціальний конфлікт на Донбасі і сіяли ненависть до України, обіцяли на мітингах, що після їх приходу до влади пенсії та соціальні допомоги значно підвищаться, як мінімум до рівня російських.

Тепер "громадськість Донбасу" заявляє, що соціальні зобов'язання в самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" повинна виконувати саме Україна.

Україна в свою чергу, обіцяє погасити всі борги перед пенсіонерами після відновлення на окупованих територіях законної влади.