Люди зі зброєю не пустили до «Реконструкції» новопризначеного керівника

На передньому плані Костянтин Веселов

На передньому плані Костянтин Веселов

У Березнеговатском районі Миколаєва, на під'їзді до села Лепетиха, п'ять чоловіків міцної статури перекрили дорогу до населеного пункту і направляли при цьому зброю на авто новопризначеного директора ГП «Реконструкція» Костянтина Веселова, який їхав на підприємство для проведення інвентаризації.

Про це він заявив у вівторок, 11 листопада, в коментарі «Преступности.НЕТ».

Так, за його словами, на розвилці доріг, загороджуючи проїзд до села Лепетиха, де знаходиться держпідприємство, стояли дві машини - сірий ВАЗ 21099 і джип, поряд з якими знаходилися п'ять невідомих. Один з них направив зброю на авто Веселова.

«Ми різко пішли управо, потім розгорнулися, щоб їх сфотографувати, але вони вже нестримно покидали перехрестя», - розповів керівник ГП.

Веселов звернувся у Березнеговатский райвідділ МВС України і написав по цьому факту заяву:

«Ми написали заяву, нехай правоохоронні органи розбираються в цій справі», - відмітив керівник підприємства.

Цього дня інвентаризаційна комісія на чолі з Веселовим їхала на державне підприємство «Дослідницьке господарство «Реконструкція» для проведення перевірки.

«Сьогодні на господарстві «Реконструкція» мала бути перевірка - інвентаризація. З Одеського селекційного - генетичного інституту туди дві людини відправилися. І також я їхав зі своїм юристом на перевірку», - додав він.

На думку директора «Реконструкції» , працівники, які підозрюються в розтраті держмайна, таким чином, намагаються перешкоджати роботі інвентаризаційної комісії. Адже перевірка документації «Реконструкції» , якій, як відомо незаконно заволоділа головбух Ніна Трегубенко, «стане лакмусовим папером, який покаже порушення колишнього керівництва сельхоза і його наближених».

« Тому вони намагаються нас туди не пустити», - уточнив Веселов.

Проте, два співробітники Одеський селекційний - генетичного інституту все ж змогли потрапити на територію підприємства і частково оглянути склади, але документацію їм не надали.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що керівник підприємства вручив Трегубенко для ознайомлення накази про проведення щорічної інвентаризації, а також про створення постійної інвентаризаційної комісії і зажадав повідомити про це персонал «Реконструкції».

Варто також відмітити, що посадовці, у тому числі і головний бухгалтер підприємства Ніна Трегубенко, окрім привласнення документів і печатки ГП «Реконструкція» , організували недопуск новопризначеного директора Костянтина Веселова до місця роботи. Згідно з відповідним наказом про призначення, він офіційно став директором «Реконструкції» ще 5 вересня. Але і досі з - за штучно створених перешкод так і не приступив до виконання своїх обов'язків.

Як відомо, аграрне державне підприємство щорічно не доплачує в казну країни близько чотирьох мільйонів гривен.

 Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що велика частина земель «Реконструкції»   використовується не за призначенням, а роздається місцевим жителям і фермерським господарствам в оренду, що є вагомою підставою для прокуратури відкрити виробництво.