У Миколаєві мера і «людей у погонах» звинувачують у «кришуванні» кіосків

Фото «НикВести»

Фото «НикВести»

Наявність величезної кількості незаконно встановлених малих архітектурних форм і тимчасових споруд в місті Миколаєві пояснюється «заступництвом» керівництвом міста і «людьми в погонах».

Про це під час засідання постійної комісії Миколаївського міського радого з питань архітектури, будівництва і регулювання земельних стосунків в понеділок, 10 листопада, сказав її голова Віктор Дробот пишуть «НикВести».

За його словами, у нього є значний досвід боротьби з незаконно встановленими спорудами, тому він «у темі» і знає, чому в місті ніхто нічого не може поробити з «будкоградом».

«Ми демонтували чотири кіоски на тій же Микільській і Великій Морській. Що відбувається? Вивозимо на власному транспорті ці кіоски на штрафплощадку, а за годину віддаємо прокуратурі…А на підставі того, що начальник штрафмайданчику і голова Центральної райадміністрації піднімають руки, а їх викликає мер і говорить: «А на якій підставі ви це усе привезли нам?». І ось це усе повертається, і ці кіоски приїжджають знову на це місце, і вночі їх встановлюють. Ось це у нас таке реальне життя. І дається вказівка взагалі більше до цих кіосків не підходити, - сказав Віктор Дробот. – Я знаю людину, яка в погонах сидить на нашій сесії і «кришує» ці кіоски.

«Безсмертя» кіосків «Подзвоніть» глава комісії пояснює просто – з кожного такого об'єкту «заноситься» певна сума, тому місячний куш «кришування» складає 100-200 тисяч доларів.

Як підкреслив Віктор Дробот, поки не буде волі міського голови, Миколаїв і далі перетворюватиметься незрозуміло на що: «Ідеальна воля починається згори, а її немає сьогодні. Поки ми були в Ленінському виконкомі, у нас була воля. А сьогодні вона у нас відсутня».

Преступности.НЕТ