Жорстоко побили волонтерів, які ініціювати виділення земельних ділянок учасникам АТО

У місті Винники, що біля Львова, зазнали нападу та жорстокого побиття активісти ІГО «Допомога армії України», які опікуються учасниками бойових дій на сході України та майданівцями.

Про це повідомили в ІГО «Допомога армії України», пише Укрінформ.

«Під Львовом жорстоко побито наших волонтерів – активістів ІГО «Допомога армії України», які надають всебічну підтримку учасникам бойових дій на сході України та майданівцям. Як головна причина розглядається спроба волонтерів ініціювати виділення земельних ділянок учасникам АТО», – зазначив правозахисник, координатор «Допомоги армії України» Олексій Дегтяренко.

За словами активіста, жорстокий напад – це спроба «земельного криміналітету» відбити бажання у сімей загиблих та учасників бойових дій на Донбасі отримати клаптик вкрай дорогої землі у місті біля Львова.

Додамо, що сьогодні о 12.00 у львівському прес-клубі відбудеться прес-конференція жорстоко побитих у Винниках волонтерів, активістів ІГО «Допомога армії України» на тему «Представники земельного криміналітету Львівщини вчинили напад з жорстоким побиттям волонтерів за спроби ініціювати виділення земельних ділянок учасникам АТО, майданівцям та членам їх сімей».