В маріупольському порту намагалися дискредитувати українських вояків

У Маріуполі воїни-артилеристи затримали зловмисника, який намагався дискредитувати українських військовослужбовців.

Про це 10 листопада передає прес-центр АТО.

Чоловік таємно проникав на територію державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» у взутті з причепленими підошвами, які є на взутті військовослужбовців ЗСУ, та намагався наслідити у різник приміщеннях підприємства.

Відповідно до повідомлення, на території Державного підприємства «Маріупольський морський торговельний порт» воїни-артилеристи затримали молодого чоловіка, який через вікно проник до однієї з адміністративних будівель.

Одяг хлопця був схожий на той, що зараз носять цивільні працівники порту. На його ж спортивному взутті знизу були причеплені підошви від черевиків з високим берцем, якими забезпечуються військовослужбовці Збройних сил України.

У ході попереднього з’ясування обставин, було встановлено, що затриманий громадянин колись працював на державному підприємстві. З причин, які зараз встановлюються, він протягом декількох місяців неодноразово в нічний час проникав на територію порту і у спеціальному взутті залишав сліди у різних приміщеннях. Таким чином, він намагався дискредитувати українських військовослужбовців, які залучаються до охорони морських рубежів зони АТО.

Наразі із зловмисником працюють правоохоронні органи, які перевіряють причетність даного громадянина України до терористичних організацій.