У «волинському Межигір’ї» зник елітний котедж, який пов’язували з Калетником (ФОТО)

У сумнозвісному комплексі відпочинку на урочищі Гряда, який пов’язують із екс-керівником Державної митної служби та нардепом-комуністом Ігорем Калетником, розібрали один із будинків, який раніше спорудили із елітного фінського дерев’яного брусу Honka.

Про це пише «Четверта влада».

2

Котедж до зникнення

Зниклий будинок у волинському межигірї

Свідком того, що від одного із 6 будинків «волинського Межигір’я» залишився лише фундамент, став журналіст «Громадського.Волинь» у п’ятницю, 7 листопада.

Нагадаємо, про «розбирання» одного з будинків повідомляли у соцмережах ще на початку листопада. Загалом же йдеться про комплекс із 6 будинків, вертолітного майданчика та допоміжних споруд, що займає площу близько 1 гектара.

У 2011 році тут, за словами місцевих мешканців, був молодший син президента Януковича Віктор. Самі ж будинки оформлені на підставних осіб з Херсона, Одеської області, Донецька та Маріуполя, а також підприємство «Грін Віллас», що зареєстроване у Києві. Його засновник —Наталія Чайковська.

Також вона – заступник голови правління в інвестиційній групі компаній «Фінанси. Інвестиції. Менеджмент» (FIM), яка зареєстрована у столиці за тією ж адресою, що і «Грін Віллас» також працює у сфері нерухомості. Генеральним директором і співзасновником «FIM» раніше була двоюрідна сестра Ігоря Калетника Оксана Калетник.

Про те, що будівництвом комплексу займалося підприємство дружини екс-керівника Ягодинської митниці Романа Микитюка, у 2014 році заявляв сам Микитюк. Проте, хто був замовником, він повідомити не захотів.

Нині ж охороною комплексу неофіційно займаються активісти Добровольчого українського корпусу «Правого сектору». Однак 7 листопада працівник служби догляду за будинками повідомив, що бійців на території комплексу нібито немає.

Раніше у «Правому секторі», за словами очільника обласного осередку Павла Данильчука, планували облаштувати центр для реабілітації бійців АТО. Проте ніяких зрушень у цьому напрямку не було, адже будинки перебувають у приватній власності. Чи стало розбирання та вивезення будинку наслідком рішення його власника, поки невідомо.