У Миколаєві непопулярний тендер виграла фірма, яка підозрювалась в бюджетних махінаціях

миколаївДепартамент ЖКГ Миколаївського міськвиконкому виділить ще 1,3 мільйона гривен на переобладнання колишнього мазутохранилища під пункт стерилізації і утримання тварин. Ремонтні роботи виконуватиме фірма - підрядник ТОВ  «Николаевгорстрой» , яка намагалася вже «відмити» бюджетні гроші.

Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», пише Преступности.НЕТ

Як відомо, вже декілька років в Миколаєві міська влада займається реконструкцією і переобладнанням колишнього мазутохранилища під пункт стерилізації і утримання бродячих тварин на вулиці Комінтерну, 36.

Відкрити цей пункт повинні були ще в грудні 2013 року, хоча до цього чиновники не раз обіцяли відкрити його і раніше. У вересні 2012 року Департамент ЖКГ Миколаївської міської ради провів тендер на реконструкцію колишнього мазутохранилища за вказаною вище адресою, в результаті якої підписав договір з ТОВ «Николаевгорстрой» на суму2 мільйони 820 тисяч 16 гривен. Проте у результаті цих грошей не вистачило, як пояснювали в Департаменті ЖКГ «з'явилися нові проблеми, зокрема, збільшилися земляні роботи» , через що підвищилася вартість усього проекту, для чого чиновники в 2014 році почали проводити новий тендер.

Так, 30 жовтня Департамент ЖКГ Миколаївського міськвиконкому за результатами тендеру уклав договір з ТОВ «Николаевгорстрой» на реконструкцію і переобладнання колишнього мазутохранилища під пункт стерилізації і утримання тварин. Вартість угоди складає1,33 мільйона гривен. У результаті, переобладнання мазутохранилища під пункт стерилізації бездомних тварин обійдеться в4,15 мільйона гривен.

Тендер проводився за переговорною процедурою. Замовник повідомив, що двічі оголошував торги, які не відбулися через недостатнью кількость учасників (менше двох).

Варто відмітити, що відносно підприємства «Николаевгорстрой» у 2013 році прокуратура вже відкривала кримінального виробництво по ч. 2 ст. 15 (замах на злочин) і ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння їм шляхом зловживання службовим станом) Кримінального кодексу України).

У ході перевірки Березанской районної прокуратури було встановлено що посадовці ТОВ  «Николаевгорстрой»  під час виконання робіт по будівництву колективної установки доочистки води для питних потреб у селі Рыбаковка намагалисяприсвоїти бюджетні гроші у сумі майже 41 тисячі гривен шляхом зловживання службовим станом.

Засновником ТОВ  «Николаевгорстрой» являється Ольга Жендубаева, а керує фірмою Михайло Жендубаев.

Нагадаємо про те, що Департамент ЖКГ Миколаївського міськвиконкому двічі за цей рік відмінив свої торги по будівництву пункту стерилізації бродячих собак і кішок унаслідок того, що жодне підприємство не подає своїх пропозицій по цьому тендеру.