Кофлікт в «Реконструкції» намагається врегулювати облрада

Фото Преступности.НЕТ

Фото Преступности.НЕТ

Глава Миколаївського облради Тарас Кремінь видав розпорядження про створення депутатської комісії для з'ясування причин конфлікту і врегулювання стосунків між трудовим колективом і новопризначеним директором державного підприємства «Реконструкція» Костянтином Веселовим.

Про це стало відомо час зустрічі депутатів облради Вадима Підберезняка і Юрія Козловского з працівниками «Реконструкції», повідомляє «Преступности.НЕТ».

Раніше повідомлялося про те, що посадовці «Реконструкції», у тому числі і головний бухгалтер підприємства Ніна Трегубенко, окрім привласнення документів і друку ГП «Реконструкція» , організували недопуск новопризначеного директора Костянтина Веселова до місця роботи. Згідно з відповідним наказом про призначення, він офіційно став директором «Реконструкції» ще 5 вересня, але і досі з - за штучно створюваних перешкод так і не приступив до виконання своїх обов'язків.

Депутат обласної ради від партії «Народний фронт» Вадим Підберезняк звернувся з листом до глави облради з пропозицією організувати робочу депутатську групу, основні завдання якої : врегулювати конфлікт на підприємстві, організувати необхідні перевірки. У свою чергу Креминь підтримав ініціативу і розпорядився створити депутатську комісію.

«Глава облради Тарас Креміь видав розпорядження про створення депутатської комісії. Нас делегували приїхати на місце, поспілкуватися з вами і з'ясувати, що відбувається. Треба у всьому розібратися, тому що, якщо займатися самоправством, то це ні до чого хорошому не приведе» - повідомив депутат облради.

На зустріч з депутатами зібралося близько сорока чоловік, але, проте, більшість з них лише спостерігала за тим, що відбувається і не вступала в полеміку з представниками влади. І тільки близько семи чоловік, серед яких дружина екс-иректора Михальчука намагалися переконати депутатів в тому, що Веселов не впорається з посадовими обов'язками.

«Ви хочете, щоб призначили когось з місцевих. І це зрозуміло. Але, як ви вважаєте, дайте відповідь, чи може держава, в особі Одеського інституту насінництва, підозрювати колишнє керівництво в тому, що тут грабувалося?!? - сказав Пидберезняк.

- А що ж тут грабувалося?!–заперечила одна з присутніх.

- Ми проти того, щоб призначали нового директора. Ми вже і підписи зібрали, - сказала робітниця підприємства.

- Чому?–запитав Пидберезняк.

- Він не з місцевих, по-перше. А по-друше, ми про нього нічого не знаємо, - заявив один з присутніх.

- Він керував до цього підприємством «Еліта», у якому 2,5 тисячі гектарів землі. А тепер він хоче зайти на 10 тисяч гектарів землі і господарювати тут! Людина не компетентна …ми вважаємо, - додала агроном - насінняр Ольга Ярош.

Головний бухгалтер, яка підозрюється в незаконному привласненні друку і документів ГП, Ніна Трегубенко заявила про те, що за два місяці Веселов лише кілька разів приїжджав в Лепетиху і запропонувала потенційну причину його звільнення :

- Можна вважати, що у нього багато прогулів, - сказала Трегубенко.

У результаті після усього почутого від працівників «Реконструкції» , депутатська комісія прийняла рішення про необхідність проведення перевірок, як внутрішніх, призначених керівництвом Одеського селекційного - генетичного інституту, так і перевірок правоохоронними органами.

- Для того, щоб знайти істину, необхідно провести аудит, перевірки, - резюмував Підберезняк.

Як відомо, аграрне державне підприємство щорічно не доплачує в казну країни близько чотирьох мільйонів гривен. Воно не має на обліку власної техніки, тому наймає приватні фірми - субпідрядники для виконання робіт по обробці земель і збору урожаю, з якими розраховується зібраним зерном. При чому, підприємство, що займається дослідницькою діяльністю в аграрній сфері, збирає з кожного гектара менше центнерів урожаю, ніж інші фірми в цьому регіоні.

Як повідомлялося раніше, трудовий колектив вже  «підшукав» відповідну кандидатуру на керівний пост серед місцевих жителів–Олександра Татарова.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що державне підприємство «Дослідницьке господарство «Реконструкція» Одеський селекційний - генетичного інституту–Національного центру насінництва і сортоизучения» має значну земельну площа, яка використовується не за призначенням, а роздається місцевим жителям і фермерським господарствам в оренду.

Як повідомлялося, екс-прокурор Миколаївської області Микола Стоянов стверджує, що за повернення печатки ДП «Реконструкція» головному бухгалтеру підприємства Ніні Трегубенко співробітникам прокуратури Миколаївської області заплатили гроші.

Після цього прокуратура Миколаївської області повідомила, що за фактами, викладеними у повідомленні одного із Інтернет ресурсів щодо начебто незаконних дій працівників правоохоронних органів, котрі виразилися у поверненні печатки головному бухгалтеру одного із державних підприємств, проводиться ґрунтовна перевірка.