Блогер: Пенсіонерам Донбасу за совок доведеться платити

Денис Казанський/ fotofact.net

Денис Казанський/ fotofact.net

Працююче населення України через стару совкову пенсійну систему не може фізично забезпечити пенсіонерів, які залишились у Криму та на Донбасі.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав донецький журналіст Денис Казанський, повідомлє ZIK

«Йде дискусія – чи повинна Україна платити пенсії тим, хто живе на окупованій території? Багато хто говорить, що, мовляв, ці люди працювали в Україні, значить, і пенсію держава їм виплатити повинна. І тут (та-да-дам!) настає момент, коли кожен виборець Симоненка на ділі може переконатися, чим пенсійна система нормальної капіталістичної держави відрізняється від пенсійної системи курця, тобто – совка», – зазначив він.

За словами Казанського, якби в Україні існували, як в країнах ЄС, індивідуальні накопичувальні пенсійні рахунки, то їх власники змогли б і сьогодні отримувати з них пенсію, як раніше. Тому що в цьому випадку пенсійні накопичення – особиста власність пенсіонера, як депозит, і зберігатися вони можуть навіть не у держави, а у НПФ (Недержавному пенсійному фонді), у приватної компанії.

«Але оскільки пенсіонери Донбасу (і не тільки Донбасу) голосували все життя за шахраїв і популістів, типу Симоненка і Януковича, то і отримали вони замість пенсійної реформи – стару совкову пенсійну систему, яка давно вже не здатна нормально працювати», – зазначив Казанський

Він додав, що у совковій системі індивідуальних рахунків немає – є загальний котел. Наповнюється він за рахунок молоді, яка працює. А оскільки працююче населення Донбасу або трудиться тепер на окупантів, або сидить без роботи і з економічного життя України попросту випало, то і наслідки для пенсійного котла вийшли відповідні.

«Працююче населення України не може фізично забезпечити своїх утриманців, та ще утриманців у Криму та на Донбасі. Власних пенсійних накопичень донецькі і кримські пенсіонери не мають, а їсти із загального котла, в який їх діти і внуки нічого не кладуть, хочуть. Але так не буває.

За совок доведеться платити. Вас багато разів попереджали. Ви не послухали. Тепер дякуйте Симоненку, Вітренко, Тимошенко і Януковичу, «вітіній» і «юлиній» тисячі, медведчуків та іншу наволоч, яка вам розповідала про жахи «Гейропи», – написав він.