На Миколаївщині корупційний скандал з печаткою ДП «Реконструкція»

Микола Стоянов

Микола Стоянов

За повернення печатки ДП «Реконструкція» головному бухгалтеру підприємства Ніні Трегубенко співробітникам прокуратури Миколаївської області заплатили гроші.


Про це повідомив екс-прокурор Миколаївської області, державний радник юстиції 3 класу Микола Стоянов, «Преступности.НЕТ»

Як відомо, слідчий слідчого управління УМВС України в Миколаївській області, що займається кримінальним виробництвом за фактом приховування службовими особами підприємства в особистих інтересах та з корисливих мотивів офіційних документів, печатки, штампів ДП «Реконструкція», віддав вилучену печатку підприємства головному бухгалтеру Ніні Трегубенко, яка фактично була прихована і незаконно використана.
Так, за словами Миколи Стоянова, такі дії співробітників прокуратури неправомочні.
«Ці дії, звичайно ж, незаконні, неправомочні і несуть за собою певну відповідальність. Але для цього необхідно провести службову перевірку і встановити осіб, причетних до видачі даної друку. Печатку видали не тій особі, якій повинні були, хоча є рішення слідчого судді Центрального районного та суду і відповідні заяви новопризначеного директора ДП «Реконструкція» Костянтина Веселова, - зазначив Стоянов.
Також, за словами екс-прокурора Миколаївської області, за сприяння в поверненні друку Ніні Трегубенко певні співробітники облпрокуратури отримали гроші.
«Я володію інформацією від сумлінних співробітників, які працюють в прокуратурі, що за сприяння у вирішенні питання з поверненням печатки головному бухгалтеру Ніні Трегубенко, яка знаходиться під слідством, певні співробітники прокуратури Миколаївської області отримали гроші. Через сім - десять днів я буду володіти достовірною інформацією про суму, яка була заплачена, назву прізвища тих, хто отримав ці кошти. Крім того, я готовий буду написати офіційне звернення до Генерального прокурора Віталію Яремі, щоб в Миколаїв прислали перевірку і встановили істину в даному питанні», - сказав Микола Стоянов.
При цьому він зазначив, що декларована прокурором Миколаївської області Володимиром Комашко боротьба з корупцією не порожні слова.
«Я хочу вірити, що прокурору області Володимиру Комашко нічого не відомо про це злочинному проступок його підлеглих. Адже він декларує боротьбу з корупцією, злочинністю, в тому числі і в рядах прокуратури. Хочу вірити, що це не порожні слова, і він покаже на ділі свої здібності по боротьбі з беззаконням і свавіллям. Але якщо ж цього не буде, я буду змушені реагувати. Я мовчати не буду. У мене багато зібралося інформації про те, що останнім часом відбувається в прокуратурі Миколаївської області», - резюмував Микола Стоянов.
Як відомо, посадові особи, в тому числі і головний бухгалтер підприємства Ніна Трегубенко, крім присвоєння документів та печатки ДП «Реконструкція», організували недопуск новопризначеного директора Костянтина Веселова до місця роботи. Згідно з відповідним наказом про призначення він офіційно став директором «Реконструкції» ще 5 вересня, але до цих пір через штучно створюваних перешкод так і не приступив до виконання своїх обов'язків.