Депутати Луцької райради обурені позицією прокуратури по екс-голові

Прокуратура Луцького р-ну вимагала від депутатів відмінити незаконне, на її думку, рішення про обрання Олексія Гвоздецького головою Луцької районної ради.

30 жовтня під час 37-ї сесії Луцької райради обранці розглядали подання прокуратури Луцького р-ну від 24 жовтня ц. р. «Про усунення порушень вимог Конституції України, Податкового кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади запобігання і протидії корупції», пише «Волинська газета».

Йшлося – про законність перебування на посаді голови Луцької районної ради Олексія Гвоздецького.

Представники прокуратури, якою, до речі, керує Сергій Масалов, наполягали на необхідності скасування рішення районної ради від 21 лютого ц. р. №31/7 «Про обрання голови Луцької районної ради».

Батьківщинівець Олексій Гвоздецький змінив на посаді регіонала Ігоря Волошенюка в розпал Революції гідності, 21 лютого. Того дня Ігор Волошенюк написав заяву про намір піти у відставку. Згодом під час позачергової сесії райради оголосили й про розпуск фракції Партії регіонів та вихід із партійних рядів 12 депутатів. Того ж дня 38 із 51-го депутата проголосували за обрання головою керівника фракції «Батьківщина» Олексія Гвоздецького.

За неофіційною інформацією, пізніше Ігор Волошенюк написав заяву до прокуратури, в якій вказав: пішов із посади під тиском. Усі його колишні однопартійці нібито теж підтвердили, що не брали участі в голосуванні 21 лютого. Це й стало підставою для подання прокуратури. І – неабияк здивувало більшість обранців. У залі лунали крики «ганьба», адресовані представникам прокуратури.

У результаті проект рішення не набрав належної кількості голосів.

Четверта влада