Заступник Авакова відповів на звинувачення про причетність до корупційних схем

Сергій Чеботар, Фото Преступности.НЕТ

Сергій Чеботар, Фото Преступности.НЕТ

Заступника міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар спростовує інформацію, розповсюджену Миколою Томенком про причетність виокопосадовся з МВС до корупційних схем.

«Хочу сказати, що це далеко не перший випадок поширення щодо мене брудних чуток у вигляді розповідей про вчинення мною якихось протиправних діянь тощо», - повідомив Чеботар у відкритому листі, який розміщений на сайті МВС.

Заступника міністра внутрішніх справ вважає, що це робиться з метою завдання шкоди моїй діловій репутації, дискредитації мене як професіонала і керівника.

«Напевно, моя принциповість, чесність і наполегливість в професійній діяльності не дає спокою певним «ділкам», що і спонукає їх поширювати подібні нісенітниці, особливо в часи, коли МВС стало на шлях реформ.Тому всім моїм «прихильникам» можу повідомити, що за всіма фактами, поширеними відносно мене за час моєї роботи в МВС, проводилися перевірки уповноваженими на те органами і посадовими особами, під час яких я давав всі необхідні пояснення. Жодного разу в моїх діях та управлінських рішеннях не було встановлено будь-яких порушень чинного законодавства», - написав заступник міністра.

Він також написав панові Томенку, що прийшов в міліцію, яка завдяки минулому режиму стала каральною армією влади, символом корупції, «кришування» режиму і політичних репресій.

«За той невеликий час, що минув, ми змогли змінити ситуацію в міліції – сьогодні саме бійці наших підрозділів ціною свого життя захищають незалежність України, звільняють міста і села від іноземних загарбників і сепаратистів. Саме вони є найбільш злагодженою, боєздатною і забезпеченою частиною наших збройних сил», - вважає Чоботар.

«Що ж стосується особисто мене, то я не збираюся ховатися і готовий до проведення відносно мене будь-якої перевірки.Проте я запевняю, що постійні намагання заплямувати мою репутацію брудом завідомо недостовірної інформації і пліток ніяким чином не вплинуть на мої професійні підходи до роботи, в т.ч. у очищенні органів МВС», - додав заступник міністра.

Як повідомляв «Ні корупції!», радник президента Микола Томенко хоче, щоб Генпрокуратура перевірила можливу причетність керівництва МВС в цілому і заступника міністра Сергія Чеботаря до корупційних схем. Зокрема, про купівлю-продаж посад в системі МВС, та нелегальні пасажиро перевезення.

 «Ні корупції!»