Продовжити судити Штепу, якій загрожує довічне ув’язнення, хочуть не в Харкові, а Слов’янську

Фото: slavgorod.com.ua

Фото: slavgorod.com.ua

В ході засідання Червонозаводського районного суду Харкова у справі проти екс-мера Слов'янська Нелі Штепи захисники звернулися до головуючого судді з проханням перенести розгляд справи в Слов'янський міськрайонний суд

Як повідомляє «Харків. Коментарі», за словами захисту, це дозволить максимально швидко розглянути справу, потім що всі свідки у справі проживають на території Слов'янська. На думку адвокатів, згідно чинного законодавства, справа має бути розглянута за місцем вчинення злочину.

Адвокати також відзначили, що міськрайонний суд Слов'янська працює в штатному режимі і здатний розглянути в тому числі і ця справа.

Сама Штепа також підтримала пропозицію захисту.

В даний момент суд пішов до дорадчої кімнати для ухвалення рішення.

Як повідомлялося, екс-мера Слов'янська Нелю Штепу затримали 11 липня, потім конвоєм відправили до Харкова. Через 3 дня прокуратура Харківської області відкрила кримінальне провадження за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчинене представником влади, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3. ст. 110 КК України), і по ч. 1 ст. 258 (створення терористичної групи чи організації).

Підозрюваної обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою без визначення розміру застави терміном на 2 місяці.

Як повідомляв «Ні корупції!», екс-меру Слов’янська загрожує довічне ув’язнення