Начальник СБУ у Волинській області задекларував квартиру за мільйон у Києві та «BMW X5» (ІНФОГРАФІКА)

Начальник управління Служби безпеки України у Волинській області Володимир Мельникович у 2013 році отримав у спадок квартиру у Києві, а його заступнику Ігорю Бабінцю тепер доведеться їздити за кордон, щоб потрапити у власне помешкання.

Портал «Четверта влада» отримав копії декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік начальника управління СБУ на Волині та його заступників.

За інформацією видання, у наданих документах відкрита не вся інформація, яка передбачена законом. Зокрема, із наданих копій декларацій не відомо, які саме члени сім’ї внесені в документи, а також прихована вся інформація із сторінок декларацій, які стосуються доходів і майна членів сімей. Окрім того, закрита інформація про транспортні засоби членів сімей, їхні вклади у банках та фінансові зобов’язання.

Як видно із наданих наразі в Центральному управлінні СБУ документів, керівник спецслужби на Волині Володимир Мельникович у 2013 році задекларував 1 мільйон 212 тисяч 266 гривень доходу. З них майже 194 тисячі гривень склала зарплата, а решта – спадщина, очевидно, це квартира на Харківському шосе у Києві площею 80,5 кв. м.

Також у Володимира Мельниковича задекларовано земельну ділянку в кооперативі «Білокриничний» Рівненського району площею 16 соток та гараж площею 18,9 кв. м. у кооперативі «Автомобіліст» у Рівному. Їздить Володимир Мельникович на автомобілі «BMW X5» 2010 року випуску.

Перший заступник начальника УСБУ у Волинській області Ігор Бабінець за 2013 рік задекларував 170 тисяч 776 гривень доходу. Усе це, як вказано в його декларації, - зарплата. Крім того, в документі вказано і 15 тисяч 166 гривень матеріальної допомоги.

На рахунках у банках в Ігоря Бабінця задекларовано майже 6,5 тисяч гривень, з яких 5 тисяч 800 вкладено у звітному році. А от у своє помешкання, яке до речі не було вказане у декларації за 2012 рік, Ігорю Бабінцю буде потрапити уже не просто, бо воно на окупованій території: квартира в Ялті за 2 кілометри від Чорного моря площею 72 кв. м. В документі уточнено, що квартира була приватизована як комунальне житло у 2008 році.

Серед транспортних засобів в посадовця СБУ задекларований «BMW 520i» 2004 року випуску і придбаний у 2009 році за 160 тисяч гривень.

Серед витрат в Ігоря Бабінця – 8 тисяч гривень на утримання зазначеного майна.

Заступник начальника УСБУ у Волинській області Віктор Уніга задекларував за минулий рік 163 тисячі 208 гривень доходу. Понад 146 тисяч гривень з них склала зарплата, 1114 гривень – дивіденди, проценти, 14 тисяч 404 гривень – матеріальна допомога, 1068 гривень – інші види доходів.

Також у Віктора Уніги значиться службова квартира площею 102 кв. м. на вулиці Чорновола у Луцьку та автомобіль «BMW X5» 2006 року випуску, витрати на оренду чи інше право користування яким склали 200 тисяч гривень.

Як вже зазначалося, вся інформація про членів сім’ї в усіх документах вилучена.

Як пояснили працівники управління роботи з особовим складом СБУ у супровідному листі, вони надіслали «завірені копії декларацій в частині, що стосується особистої інформації, за винятком відомостей, зазначених у пункті 7 примітки додатка до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».