Молодого держвиконавця спіймали на хабарі, хоча був сумний досвід попередника

Фото з сайту "Дзеркало тижня"

Фото з сайту "Дзеркало тижня"

24-річного працівника Державної виконавчої служби Святошинського району затримали, коли він отримував хабар.

Про це повідомляє сайт головного управління МВС у Києві.

«До Святошинського районного управління міліції столиці звернувся 35-річний громадянин із заявою про те, що в службовому кабінеті виконавчої служби району посадовець відкрито висловлював вимогу сплатити йому грошові кошти в сумі 1500 гривень за відкриття ним виконавчого провадження. Заявник по рішенню суду повинен був отримати грошові кошти у розмірі 5000 гривень. Однак службовець вважав, що потерпілий повинен з ним поділитись», - говориться в повідомленні.

Правоохоронці затримали посадовця у його службовому кабінеті під час отримання неправомірної вигоди. Всі купюри, їх серія і номер були переписані та зазначені у протоколі.

Слідчим відділом Святошинського районного управління міліції столиці відкрито кримінальне провадження

Слідчий відділ Святошинського райуправління міліції відкрив кримінальне провадження.

Хабарнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

«Цікавим є той факт, що днем раніше колегу підозрюваного задокументували співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю столиці. Той також вимагав і отримав неправомірну вигоду у розмірі чотирьохсот американських доларів. Сумний досвід попередника нічому його не навчив», - додається в повідомленні.

«Ні корупції!»