Садовий запевняє, що не служив у полку охорони Кремля

Андрій Садовий. Фото: lenta.lviv.ua

Андрій Садовий. Фото: lenta.lviv.ua

Мер Львова Андрій Садовий відреагував на появу у соцмережах припущень, що у період проходження строкової військової служби у 1987-89 рр. він служив у полку охорони московського Кремля.

Як пише zaxid.net, за словами Садового, насправді він служив у полку зв’язку ВПС СРСР, розташованому на території Москви.

«Після випуску з технікуму [Львівський технікум радіоелектроніки] у 1987 році мене, як і багатьох моїх однокурсників, призвали в армію і відправили служити в полк зв’язку Військово-Повітряних сил, який знаходився на території Москви. Моя спеціальність механік-телеграфіст. Полк обслуговував дальню стратегічну авіацію. Завершив службу 1989 року старшим сержантом», – написав Садовий у Facebook.

Раніше інформацію про те, що Садовий, ймовірно, служив в полку охорони московського Кремля, у соцмережі поширив львівський журналіст Василь Терещук, наголосивши, що полк охорони Кремля належить до складу Федеральної служби охорони та має статус спецслужби.

 «У зв’язку із цим виникає чимало питань до львівського мера, зокрема і про його зв’язки з московським бізнесом», – резюмував журналіст.

Припущення про ймовірні зв’язки Садового із російськими спецслужбами, які тягнуться ще з радянських часів, викликала бурхливі дискусії у соцмережах.