Нардеп судиться з конкурентами через заяви про тітушок та Царьова

Олександр Ливик

Олександр Ливик

Кандидат в нардепи, що переміг у виборах на 131 окрузі Миколаєва від пропрезидентської партії Олександр Ливик, планує через суд спростувати заяви конкурентів про те, що він нібито возив на Майдан «тытушок», приховував Царьова і крав надра землі.

Про це він заявив журналістам у вівторок, 4 листопада, пыд час пресс-конференції, повідомляє Престопности.НЕТ

«Я не хочу нести на собі клеймо, яке мені намагаються поставити», - заявив він.

Так, Ливик назвав імена чотирьох опонентів, які «вели брудну передвиборну кампанію»: екс - мер Южноукраинска Андрій Стулин, кандидат по мажоритарному округу від «Правого сектора» Михайло Барсук, кандидат по мажоритарному округу від  «Народного фронту» Эрик Григорян і Юрій Гержов.

«Перше, що я не став коментувати, ця заява Стулина про те, що я фінансував і возив «тітушок» у Київ на Майдан або антимайдан. Ми запропонуємо панові Стулину відповісти за цю заяву перед пресою. У разі його відмови, ми звернемося до суду, щоб той визнав, що ця інформація неправдива», - сказав він.

"Пан Григорян, мій конкурент, поводився неодноразово з листами, це публікувалося на сайтах, це було у відкритому доступі, заявляючи, що ми у себе приймали пана Царьова, ховали його у себе після миколаївських подій. Але, скажу, що Царьова я не бачив ніколи, знайомим не був. Заявляю це відповідально.Тому попрошу і Григоряна в суді підтвердити або спростувати свої слова", - додав Ливик.

"Окремо остановлюбсь на Гержове. Тому що в пресі відкрито публікувалося з його підписом, що я випиляв у Вознесенском районі не один десяток гектар лісів, розкопав кар'єри і позбавив місто Вознесенск питної води", - сказав кандидат в нардепи.

Як відомо, Ливик очолював Вознесенскую районну організацію Партії регіонів.

Кандидат, що переміг, в нардепи від БПП по округу №131 також заявив про те, що після того, як він відмовився виконувати доручення по партійній лінії, у нього «почалися проблеми».

Раніше повідомлялося про те, що кандидат від «Правого сектора» Борсук написав відкритий лист Порошенка з проханням публічний відмовити в підтримці екс - «регіоналові» у підтримці і не допустити його у Верховну Раду України.

Нагадаємо, що на окрузі №131 в центром в місті Вознесенск за результатами підрахунків бюлетенів перемогу на мажоритарному окрузі отримав кандидат, висунений від партії «Блок Петра Порошенка» , Олександр Ливик, набравши 20,37%, що відповідає 13 тисячам 58 голосам виборців.