На Дніпропетровщині значно суворіше покарали дезертирів, ніж на Полтавщині

Двох військовослужбовців однієї з військових частин у Дніпропетровській області засуджено до семи років позбавлення волі за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 408 КК України (дезертирство).

Про це повідомляється на сайті Генпрокуратури.

Військовослужбовці самовільно залишили розташування військової частини і виїхали у Донецьку область. Завдяки скоординованим діям військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону, військової контррозвідки УСБУ у Дніпропетровській області та Дніпропетровського зонального відділу військової служби правопорядку на початку червня поточного року у м. Амвросіївка Донецької області дезертирів було виявлено та затримано», - говориться в повідомленні.

Під час досудового розслідування, проведеного військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону, доведено, що останні мали намір ухилитися від військової служби, підготували та вчинили злочин за попередньою змовою групою осіб.

Дослідивши обставини справи, Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав зазначених військовослужбовців винними у скоєнні дезертирства та призначив кожному з них покарання у виді 7 років позбавлення волі.

Як повідомляв «Ні корупції!», в Полтаві військовослужбовцям-дезертирам, призваних під час мобілізації, суд виніс вирок – два роки позбавлення волі