Директора держпідприємства, який вирішив провести інвентаризацію, виштовхали з кабінету

aadcbf28c252fc06314e32528789992b.i240x283x343Новопризначеного директора державного підприємства «Дослідницьке господарство «Реконструкція» Одеський селекційний - генетичного інституту–Національного центру насінництва і сортоизучения» , розташованого в селі Лепетиха Миколаївського району, Костянтина Веселова силою виштовхали з кабінету бухгалтерії після того, як він зачитав наказ про проведення щорічною інвентаризації в 2014 році.

Про це повідомляє «Преступности.НЕТ»

Як відомо, посадовці, у тому числі і головний бухгалтер підприємства Ніна Трегубенко, окрім привласнення документів і друку ГП «Реконструкція» ,організували недопуск новопризначеного директора Костянтина Веселова до місця роботи.Згідно з відповідним наказом про призначення він офіційно став директором «Реконструкції» ще 5 вересня, але і досі з - за штучно створюваних перешкод так і не приступив до виконання своїх обов'язків.

Так, за словами Веселова, в понеділок, 3 листопада, він приїхав на підприємство і зайшов у бухгалтерію, щоб ознайомити працівників з наказом про інвентаризацію.

- Коли я зачитав наказ, в кабінет увійшла головний бухгалтер Ніна Трегубенко у супроводі брата попереднього керівника підприємства Миколи Михальчука Сергія і водія Михайла Зозули. Трегубенко початку на підвищених тонах говорити, що ніякої інвентаризації не буде, що вона нічого не знає, і мене нікуди не припустимо. Я спробував перевести розмову в спокійне русло, проте Сергій Михальчук і Михайло Зозуля почали виштовхувати мене силою з кабінету, при цьому погрожуючи фізичною розправою, - розповів Веселов.

Новопризначений директор все ж покинув приміщення, після чого поїхав у Березнеговатский РОВД, де написав заяву про злочин.

- Я вирішив, що вистачить вже цього беззаконня, і поїхав в райвідділ міліції Березнеговатского району писати заяву про злочин, - відмітив Костянтин Веселов.

В середу, 5 листопада, підприємство відвідає депутатська комісія Миколаївської обласної ради, яка, окрім правоохоронних органів, також розбиратиметься в ситуації, що склалася.

Як відомо, державне підприємство «Дослідницьке господарство «Реконструкція» Одеський селекційний - генетичного інституту–Національного центру насінництва і сортоизучения» має значну земельну площу, яка використовується не за призначенням, а роздається місцевим жителям і фермерським господарствам в оренду.

Цей факт встановило досудове слідство у рамках відкритих кримінальних виробництв говориться у відповідному визначенні Центрального районного суду Миколаєва за підписом слідчого судді Івана Дирко.