Журналісти-розслідувачі можуть взяти участь у Львівському медіа форумі

Журналісти проти корупції: хто кого?», - одна з найактуальніших подій на ІІ Львівському медіафорумі, який триватиме 13-14 листопада.

Спікерами панелі виступлять професійні розслідувачі України: Сергій Лещенко, екс-«Українська правда»; Севгіль Мусаєва, «Українська правда», Денис Бігус, Телеканал «ЗІК», «Yanukovychleaks». Партнер панелі – Міжнародний Фонд «Відродження».

30 журналістів – розслідувачів можуть отримати безкоштовний сертифікат на участь у цій панелі та, відповідно, на всі події медіафоруму. Для цього необхідно заповнити заявку:http://bit.ly/1tM8hHD, яка включає мотиваційний лист та зобов’язання після навчання провести журналістське розслідування. Організатори з усіх заявок учасників відберуть учасників на основі мотиваційного листа та тем найбільш актуальних журналістських розслідувань.

«Сьогодні Україна на порозі змін. Як показала Революція Гідності, від журналістів залежить багато. Вони контролюють, впливають, говорять і не бояться. Вони – разом із громадянами – рушій змін. І сьогодні, в час змін, Україні особливо потрібні фахові журналісти, особливо – журналісти-розслідувачі. Саме тому, одна з головних тем ІІ Львівського медіафоруму – «Журналісти проти корупції», - розповідають організатори.

unnamed

Нагадаємо, тема ІІ Львівського медіа форуму: «Війна. Політика. Корупція. Медіа: гравець чи інструмент». Умедіафорумі візьмуть участь декілька сотень учасників та понад 40 спікерів – професійних медійників із 7 країн світу (Україна, США, Данія, Польща, Росія,  Німеччина, Білорусь). Щоб взяти участь у Львівському медіафорумі 2014, заповніть заявку на lvivmediaforum.com.

Організатори: ГО «Львівський медіафоурм»; Школа журналістики Українського католицького університету.

Партнери Львівського медіафоруму 2014: проект виконується за підтримки представництва ЄС в Україні; «MYMEDIA»; Міжнародний фонд «Відродження».

Медіапартнери: «Телекритика», «Медіабізнес».