В рамках розслідування аварії Іл-76 в Луганську провели 112 експертиз

Фото bigmir.net

Фото bigmir.net

В рамках кримінального провадження про катастрофу військово-транспортного літака Іл-76 мобільно-десантної військової частини ВПС України у червні цього року, станом на початок листопада допитано 132 свідка та проведено 112 експертиз, в тому числі молекулярно-генетична для встановлення осіб загиблих військовослужбовців.

Хід розслідування обговорювався на колегії облпрокуратури, повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної прокуратури.

"З'ясовано, що 14 червня 2014 року, близько 1:10 ночі при проведенні антитерористичної операції на території Луганської області під час транспортування особового складу військовослужбовців ЗСУ та військової техніки при посадці в аеропорт міста Луганськ невстановленими особами з використанням переносного зенітно-ракетного комплексу був вражений військово-транспортний літак Іл-76. В результаті влучення ракети літак запалав і впав. На момент знищення на борту літака знаходилося 9 членів екіпажу і 40 військовослужбовців зведеного підрозділу військової частини з Дніпропетровщини. Усі вони загинули", - наголошується в повідомленні.

В даному кримінальному провадженні триває досудове розслідування. 30 липня 2014 воно прийняте слідчим відділом Управління СБУ в Дніпропетровській області, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.

Нагадаємо, у ніч на 14 червня під Луганськом був збитий військово-транспортний літак Іл-76 ВПС України, загинули 49 військовослужбовців.