Судитимуть міліціонерів, які незаконно звільнили підозрюваних у заворушенях в Одесі

фото з сайту Генеральної прокуратури

фото з сайту Генеральної прокуратури

Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт відносно трьох колишніх працівників Головного управління МВС України в Одеській області за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) КК України.

Про це говориться в повідомленні Генпрокуратури.

«У ході досудового розслідування встановлено, що колишній начальник Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області 4 травня 2014 року через недбале ставлення до своїх службових обов’язків допустив проникнення на територію ОМУ ГУ МВС України в Одеській області групи мітингуючи осіб та блокування ізолятора тимчасового тримання, що спричинило матеріальні збитки державі», - говоритсяь в повідомленні.

Я додали в Генпрокуратурі, в подальшому вказана особа, перевищивши свої службові повноваження, надала незаконну вказівку підпорядкованим йому працівникам - начальнику ізолятора тимчасового тримання ОМУ ГУМВС України в Одеській області та інспектору - черговому цього ж ІТТ, на підставі якої ними незаконно звільнено з ізолятора 63 особи, затримані за підозрою у вчиненні 02.05.2014 масових заворушень в місті Одесі.

За результатами досудового розслідування вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні вищезазначених кримінальних правопорушень.

Після ознайомлення з матеріалами кримінального провадження 29 жовтня цього року обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.