«Соціальну карту ЛНР», зроблену під псевдовибори, легко підробити

b16f8351c2329ecb59f559cda180d174.i500x333x432Головним чинником, який змусив населення піти на «псевдовибори» , організовані терористами на підконтрольних їм територіях Сходу України, стала так звана  «соціальна карта ЛНР». Проте отримати її змогли не усі, а ті, що отримали залишилися розчаровані в якості і функціональності.

Про це повідомляє сайт informator.lg.ua

За повідомленнями жителів, в день виборів не було єдиної системи і правил видачі соцкарти.Кожна виборча дільниця сама вирішувала, видавати конкретній людині карту або ні. На деяких ділянках видавали усім, на інших тільки пенсіонерам, а на третіх не видавали зовсім.

- На Гірницькому спочатку давали карти усім, потім через одного, потім взагалі картки закінчилися, - розповідає місцевий житель.

Ті, хто все ж зміг отримати соцкарту, вважають, що вона має бути замінена. Як виявилося, карта позбавлена яких - або засобів захисту від підробки і може бути виготовлена у будь-якому поліграфічному центрі. Також карта не іменна, на лицьовій стороні вибитий тільки серійний номер. При цьому в тексті на тильній стороні карти допущені граматичні і пунктуаційні помилки.