Оштрафували людину, яка збирала гроші нібито на потреби Нацгвардії

Суд300В одному із сіл Старосамбірського району львівської області правоохоронці викрили чоловіка, який представляючись представником Майдану збирав гроші на потреби Національної гвардії України. 

При собі зловмисник мав посвідчення сотника Майдану та опечатану скриньку для пожертв, інформує прес-служба ГУМВС України у Львівській області.

Працівникам міліції чоловік не зміг пояснити, хто йому видав цю скриньку та посвідчення.

Проведеною перевіркою правоохоронці встановили, що 29-річний чоловік живе у Бориславі, ніде не працює та вже був раніше судимим. Більше того, він немає жодного відношення до Євромайдану та Національної гвардії України.

Гроші, які зловмисник збирав у людей, він витрачав на власні потреби. Таким чином шахрай заволодів грошовими коштами громадян у сумі понад тисячу гривень.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, яке було скеровано на розгляд до суду.

У судовому засіданні зловмисник просив суворо його не карати та пояснив, чому він так вчинив. Старосамбірський районний суд визнав 29-річного чоловіка винним та засудив його до сплати штрафу.