У голови Львівської ОДА не помітили суттєвих доказів, що він причетний до злочинних схем Пшонки та Курченка, та згадали Сех

Фото ЛОДА

Фото ЛОДА

Відділ прес-служби апарату Львівської ОДА назвав безпідставними та необґрунтованими звинувачення, оприлюднені у деяких ЗМІ, про причетність т.в.о. голови ЛОДА Юрія Турянського до злочинних схем Курченка та Пшонки.

Про це йдеться у повідомленні відділу прес-служби апарату ЛОДА від 1 листопада.

«31 жовтня інтернет-видання Zaxid.Net опублікувало ще одну статтю, яка містить наклепи, недостовірні і бездоказові звинувачення на адресу керівника Львівщини Юрія Турянського. Появу серії наклепницьких статей розцінюємо як намагання дискредитувати т.в.о. голови Львівської ОДА.

Цього разу авторам статті «Курченко з Пшонкою наслідили у Львові» видається, що начебто т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський пов’язаний із злочинною діяльністю згаданих осіб.

Водночас жодних фактів та доказів звинувачень на адресу Юрія Турянського автори статті не оприлюднюють, а навпаки – визнають їх безпідставними. Зокрема, у статті подано коментар в.о. прокурора Львівської області Володимира Поліщука, у якому він чітко зазначив, що Юрій Турянський в будь-який спосіб не причетний до згаданих у статті звинувачень», – йдеться у повідомленні.

Як заявили у прес-службі, схожу статтю наклепницького змісту «Турянський забрав собі Мерседес, який Сех віддала львівському архіву» інтернет-видання Zaxid.Net опублікувало 15 вересня.

«Насправді ж автомобіль Mersedes-Bеnz, 2004 року випуску, реєстраційний номер ВС 1000 СХ, передали на баланс Львівської облдержадміністрації до призначення Юрія Турянського т.в.о. голови Львівської ОДА», – запевнили у прес-службі ЛОДА.

У відомстві також зауважили, що ще раніше інтернет-видання Zaxid.Net оприлюднювало звинувачення щодо причетності Юрія Турянського до сумнівних операцій на вугільному ринку.

«Жодне із звинувачень не було доведено, ґрунтувалось лише на плітках. Ще раз наголошуємо, що Юрій Турянський не має стосунку до діяльності ТзОВ «Укр-вуглепром», – заявляють у прес-службі Турянського.

У ЛОДА також зауважили, що урналісти інтернет-видання Zaxid.Net вкотре ігнорують вимоги щодо подання іншої точки зору, а також не опубліковують спростування Львівської ОДА на безпідставні звинувачення.