Росії порадили переглянути ставлення до «виборів» в ЛНР і ДНР

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер наголосив, що відносини Росії з Євросоюзом будуть багато в чому залежати від того, яку позицію займе РФ у зв'язку з майбутніми виборами в самопроголошених республіках на сході України.

Про це Штайнмаєр сказав в інтерв'ю, опублікованому в суботу, 1 листопада, німецькою газетою " Neue Osnabrucker Zeitung, передає Deutsche Welle.

"В остаточному підсумку, Росії - вирішувати, які відносини вона хоче мати з нами", - заявив глава зовнішньополітичного відомства ФРН. За його словами, РФ слід зробити важливий крок" і використовувати наявні у неї інструменти впливу, щоб домогтися мирного врегулювання конфлікту в Україні і всебічної реалізації мінських домовленостей про припинення вогню від 5 вересня цього року. В першу чергу, це стосується ставлення (Москви) до виборів, які мають намір провести в ці вихідні сепаратисти на сході України", вважає Штайнмайер.

Москва повинна на ділі підтвердити своє прагнення до мирного врегулювання конфлікту на Україні, особливо на тлі майбутніх виборів, які мають намір провести сепаратисти в самопроголошених республіках на сході країни. До цього закликав Росію міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер.

Нагадаємо, США і ЄС відмовилися визнавати вибори в Україні та назвали їх незаконними.