Заступник Яреми, родина якого привласнила 140 га державних водойм, попросив відсторонити його від справ

3Заступник Генпрокурора Анатолій Даниленко попросив відсторонити його від виконання обов’язків на час розслідування фактів про погрози журналістам.

Про це повідомив генпрокурора Віталій Ярема на прес-конференції у вівторок, повідомляє «Українська правда»

"За дорученням президента призначено судове розслідування, до якого залучені працівники СБУ, які проведуть об’єктивне розвідування і дадуть вичерпну відповідь щодо подій (щодо Даниленка - ред)", - повідомив Ярема.

"Даниленко звернуся до мене з заявою, бо не хоче бути присутнім на роботі і виявив бажання, щоб його відсторонили від виконання обов’язків на час проведення службового розслідування", - додав Ярема.

Він також повідомив про розслідування Міністерством внутрішніх справфакту погроз журналістам, які займалися розслідуванням виведення родиною Даниленка з державної власності 140 гектарів водойм поблизу сіл Хлепча та Солтанівка Васильківського району Київської області через фірму "Солтанівка-каскад". Сюжет також розповідав про маєток пана Даниленка в селі Хлепча.

"Я переконаний, що є технічні можливості в даному разі встановити особу, яка погрожувала, якщо вона погрожувала", - сказав Ярема.

Він додав, що ГПУ буде користуватися тими даними, які надасть МВС.

"Але я переконаний, що по кожному працівнику прокуратури ви можете працювати відкрито, крім тих випадків, де це стосується таємниці слідства", - сказав Ярема.

Водночас, Ярема вважає, що проти генпрокуратури ведеться спеціальна операція з дискредитації.

"Чомусь зненацька з'явилася велика кількість публікацій щодо Даниленка, Баганця, моєї персони і моєї сім'ї. Тому я зробив висновок, що йде загальна операція по дискредитації працівників генпрокуратури", - сказав він.