Затримали диверсанта, який «тихими стежками» проводив терористів до позицій українських військових

Наручники 300 коментаріУ Станично-Луганському районі Луганської області контррозвідка СБУ затримала провідника диверсійної групи, яка за завданням спецслужб РФ здійснювала підривні акції в тилу сил АТО.

Про це повідомляє прес-центр СБУ

За його інформацією, встановлено, що громадянин України "С", 1971 року народження, уродженець Луганської області, був завербований ФСБ Росії на початку вересня цього року.

"Добре орієнтуючись на місцевості і користуючись знайомствами з земляками, зловмисник "тихими стежками" наводив терористів на позиції українських військових", - йдеться в повідомленні.

"Останнім завданням було провести диверсійну групу з 14 озброєних бойовиків на вже звільнені від терористів території для вчинення нападів на українські блокпости, знищення військової техніки та складів із зброєю. Переодягнені в цивільне - під виглядом місцевих жителів, підготовлені диверсанти здійснювали розвідку розташування блокпостів і планували захопити військовополонених, але потрапили в засідку збройних сил України. Керівник групи затриманий співробітниками військової контррозвідки СБУ при спробі втечі на контрольовану бойовиками територію", - зазначили в СБУ.