Активісти: Міліція ногами вибивала свідчення у людини, яку звинувачують у побитті нардепа

Фото: Варта Києва. Активісти кинули до смітника та облили червоною фарбою  Пилипишина

Фото: Варта Києва. Активісти кинули до смітника та облили червоною фарбою Пилипишина

27 вересня о 14:00 в Печерському районному суді Києва (вул. Хрещатик, 42А) судять колишнього директора дитячо-юнацької спортивної школи №7 Віталія Сальнікова, якого звинувачують у побиті Віктора Пилипишина.

Про це повідомляють активісти „Київської варти”, пише «Тиждень»

„Його міліція арештувала лише через наявність червоної фарби на руках. Як повідомив затриманий, в Печерському райвідділку міліціонери силоміць намагалися вибити з нього покази, наносячи удари ногами”, - йдеться у повідомленні.

Активісти закликали пікетувати суд.

”Всі приходимо на суд, аби продажні судді Печерського суду, з якими вже напевно домовився фальсифікатор-корупціонер Пилипишин, не кинули за грати інваліда, батька трьох дітей Віталія Сальникова”, - закликає „Київська варта”.

Тим часом Юрій Левченко, який очолював список Київської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» повідомив:

„Справа в людині, яку доблесні мєнти затримали "за підозрою в скоєні правопорушення".
Як мені стало відомо, це Віталій Сальников - колишній директор ДЮСШ Но. 7, якого Пилипишин намагався вбити в 2009 році через те, що Віталій не дозволив Пилипишину дерибанити майно школи. Після того як тоді у Віталія в ногах вибухнула граната Ф-1 (розтяжка на виході з власної квартири) він ледь вижив але залишився інвалідом на все життя. Й ось цій людині, батьку трьох дітей, інкримінують що він "напав" на бугая Пілю, хоча він просто висловлював бандиту все, що він про нього думає”.

Як повідомлялось, 26 вересня Пилипишин написав заяву в міліцію з приводу того, що його кинули у смітник і облили червоною фарбою.

Як повідомляв «Ні корупції», активісти кинули до смітника та облили червоною фарбою депутата Віктора Пилипишина. Подібні акції хвилею пройшлися по Україні.