«Керівники» з «ДНР» пов’язані з «Сім’єю» Януковича і Ахметовим (ІНФОГРАФІКА)

«Прем’єр ДНР» Олександр Захарченко (крайній зліва) і «міністр освіти ДНР» Ігор Костенок (крайній справа). Фото сайту ritmeurasia.org

«Прем’єр ДНР» Олександр Захарченко (крайній зліва) і «міністр освіти ДНР» Ігор Костенок (крайній справа). Фото сайту ritmeurasia.org

Нинішній «прем’єр-міністр» терористичної ДНР Олександр Захарченко раніше працював у структурах, близьких до соратників Ріната Ахметова та депутатам від Партії регіонів.

«Міністр освіти» ДНР Ігор Костенок був близьким до менеджерів з угрупування Віктора Януковича. Про це пише Сергій Щербина у «Інсайдері».

Костенок на початку 2000-х років був співзасновником громадської організації «Європейській вибір». Разом з ним засновниками були колишній співробітник КДБ та податкової Володимир Бондаренко ф Едуард Бондаренко, який нині очолює ПАТ «Донбасенерго» і відомий як бізнес-партнер керівника януковичевського вугільного холдингу ДРФЦ Віталя Бєлякова.

Костенок також є співзасновником ТОВ «Молодіжний міжнародний центр «Донбас». Його партнером виступає депутат Донецької міськради від Партії регіонів Іван Гветадзе, інші фірми якого регулярно отримували будівельні підряди в Донецьку.В 90-х роках Іван Гветадзе разом з убитим в 1996 році підприємцем Олександром Шведченко фінансували футбольний клуб «Шахтар». За інформацією «Форбсу», саме вони запропонували стати господарем клубу директору легендарної фірми «Люкс» Ахатя Брагіна, також відомому, як Алік Грек.

У фірмі «Донбасс Коал Групп» партнером Костенка є Анна Бондаренко. Вона є однією з засновників громадської організації «За здорову країну» разом з Ніною і Володимиром Бондаренками.

Ніні Бондаренко належить частка в фірмі «ПКФ» Рекком «, директором якої в 2008 році був самозваний» народний губернатор «Донецька Павло Губарєв. С цього персонажа навесні почався східно-український сепаратизм.

А Вадим Бондаренко з серпня 2011 року і до падіння режиму Януковича очолював управління Міндоходов в Донецькій області. Його попередником на цій посаді був екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко, один з топ-менеджерів біглої «Сім’ї».  Більш того, за кілька днів до початку кривавих подій в центрі Києва, які привели до падіння режиму Віктора Януковича, Бондаренко був призначений радником міністра Клименко.

3b04315-sxema-ok

«Наші гроші»