Держкомтелерадіо хоче, щоб була скасована реєстрація 3 видань, які підтримують терористичну «ЛНР»

21Державний комітет телебачення і радіомовлення України звернувся до Державної реєстраційної служби України з проханням скасувати реєстрацію видань так званої Луганської народної республіки (ЛНР).

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

«У ході здійснення заходів по захисту національної вітчизняної інформаційної сфери України отримана інформація про активізацію випуску і розповсюдження на території Луганської області наступних видань: газети "Республіка" (офіційний друкований орган "ЛНР"); газети "ХХІ століття", яка видається за підтримки військової комендатури "ЛНВ"; газети "Життя Луганська". Як відомо, "ДНР" і "ЛНР" визнані терористичними організаціями. Значить їх так звані "офіційні видання", зокрема, газети сепаратистського та терористичного спрямування "Республіка", "ХХІ століття", "Життя Луганська" не можуть і надалі бути зареєстрованими у Державному реєстрі друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності", - заявив директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України Богдан Червак.

Крім того, громадян закликають допомагати виявляти можливі випадки розповсюдження сепаратистської преси на території України та повідомляти про це Держкомтелерадіо або Службу безпеки України. Адекватні заходи протидії будуть здійснюватись державою негайно.