Через Порошенка Яценюку довелося жити в найдорожчому готелі Нью-Йорка

Арсен Яценюк - прем"єр-міністр України. Фото: ФБ

Арсен Яценюк - прем"єр-міністр України. Фото: ФБ

Під час візиту до Нью-Йорк на засідання Генасамблеї ООН прем'єр-міністр Арсеній Яценюк жив в одному з найдорожчих готелів міста - "Плаза".

Про це написала журналіст Bloomberg Галія Павліва у своєму Facebook. Вона зазначила, що мала взяти інтерв'ю у Арсенія Яценюка і прочекала його кілька годин у вестибюлі готелю, пише INSIDER

Найпростіший номер в готелі, за словами журналістки, коштує $950. Якщо додати податок у розмірі 8,875%, то проживання обійдеться в $1035.

"Номер з терасою - $3 тис, номер з вітальнею - $4,8 тис, "президентський" номер - $5,2 тис. Яєчня в ресторані в холі - $34, з мінімальними чайовими і податком – близько $45-50", - відзначає Павліва.

"Яценюк більше не зупиняється в ООНівській Плазі ... Тепер він в The Plaza New York Hotel на розі 5-й авеню і 59-й вул", - уточнила журналістка.

У той же час, прес-секретар прем'єра Ольга Лаппо зазначила: "Готель був зарезервований для офіційної української делегації два місяці тому. Номери замовлялися під делегацію на чолі з президентом".

За її словами, рішення, що замість Порошенка поїде Яценюк було прийнято три дні тому, а в зв'язку з проведенням засідання Генасамблеї ООН інші готелі забронювати було неможливо.

"Ми, приїхавши з Арсенієм Яценюком, жили в кімнатах по двоє. Так що вартість номера на одну людину становила середньостатистичну по місту в цей період часу", - написала Лаппо в Facebook.

В свою чергу, Галія Павліва повідомила, що всі кімнати в готелі – з одним ліжком. "Тільки в тих номерах, які по $4800 на добу, є розкладний диван. Що вона (прес-секретар Яценюка, - ред.) мала на увазі?" - додала журналіст.

Як стало відомо раніше, з Києва в Нью-Йорк Яценюк летів економ-класом.

Один зі співробітників служби Яценюка також зауважив, що вони привезили лише 7 осіб, тоді як з президентом мало бути 35.