Лещенко оприлюднив нові факти з життя заступника Яреми – «Толя-супермаркет», двоходівка за званням генерала

3Заступник генерального прокурора Анатолій Даниленко вважається головним комунікатором генпрокурора Віталія Яреми з людьми, які прагнуть "рєшить вопрос".

Таку характеристику дав журналіст Сергій Лещенко в своєму блозі на «Українській правді»

«Потрапити до нього навіть складніше, ніж до генерального прокурора», – розповідають люди з оточення Яреми, - пише журналіст.

Він нагадує, що Даниленко працював заступником Яреми усі п'ять років, коли чинний генпрокурор очолював київську міліцію в 2005-2010 роках. За очі Даниленка називали "Толя-супермаркет".

«Але була одна обставина, яка не дозволяла Даниленку повністю насолоджуватися життям – це звання.Працюючи заступником Яреми в київській міліції, Даниленко був полковником, але дуже хотів стати генералом. Однак посада заступника керівника міського управління міліції не підпадає під генеральську. Який вихід знайшли з цієї прикрої ситуації? Двоходову комбінацію.Відомо, що високі звання присвоюють у нас на День незалежності. За півтора місяці до того, 3 липня 2008 року – Даниленка чисто формально призначають радником міністра внутрішніх справ.20 серпня, з нагоди Дня незалежності, президент Ющенко присвоює Даниленку звання генерал-майора.А ще через декілька місяців, 23 січня 2009 Даниленка повертають на посаду першого заступника начальника київської міліції Анатолія Яреми», - написав Лещенко.

1

2

Свій пост він розпочав з нагадування інформації, що журналісти "Наших грошей" заявляють про погрози, отримані після підготовки матеріалу про володіння заступника генерального прокурора Анатолія Даниленка.

«Анатолій Яреми жодним чином не прокоментував погрози, які отримали журналісти після підготовки матеріалу про Даниленка. Так само він ніяк не прореагував на розкішний спосіб життя, який веде його заступник, що жодного дня не працював у бізнесі. І кожен наступний день мовчання підриває і без того невисоку довіру до інституту прокуратури взагалі – та генерального прокурора зокрема, - додав журналіст.