Фірмі Ставицького на 3 роки заборонили ходити на тендери

Екс-міністр екології Е.Ставицький. Фото: anticor.com.ua

Екс-міністр Е.Ставицький. Фото: anticor.com.ua

АМКУ оштрафував ТОВ «БРСМ-нафта»  і ТОВ «Бел оіл»  на 170 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету, пишуть «Наші гроші»

Йдеться про закупівлю у 2012 році Шепетівською центральною районною лікарнею  (Хмельницька обл.) продуктів нафтоперероблення на загальну суму 1,1 млн. грн.

«Скоординована поведінка була спрямована на перемогу одного з учасників торгів – «Бел оіл».

Крім того, запропоновані на торгах ціни були на 5-7% вищі, ніж середньоринкові ціни на АЗС.

ТОВ «Бел Оіл» та ТОВ «БРСМ-нафта» відповідно до чинного законодавства протягом трьох років позбавляються права брати участь у державних закупівлях», – йдеться у повідомленні.

«Бел Оіл» зареєстрована в м.Обухові Київської області на Володимира Дроботя, у 2012 році засновником значився Сергій Гриник з Тернополя. Незмінним директором є Руслан Піроженко. За інформацією Оilnews, «Бел Оіл» працює під брендом «БРСМ-Нафта».

Засновниками ТОВ «БРСМ-Нафта» значаться Андрій Біба і компанія «Меліан Менеджмент Лтд.» (Беліз). Директором фірми є Тамара Євдокімова.

Донедавна до складу засновників фірми входила Валентина Ушакова. Вона відома як співзасновник фірм «Моноліт 2», «Інвест менеджмент» та «Актив капітал груп» де її партнерами виступали батько та дружина екс-міністра Ставицького.

За даними ВДЗ, «БРСМ-Нафта» значних тендерів не виграє, єдине замовлення у 2011 році на 233 тис грн.