Курченко заявляє, що в Україні проти нього нема кримінальних справ, а Одеський НПЗ і «Металіст» не арештовані

Фото: ipress.ua

Фото: ipress.ua

Бізнесмен Сергій Курченко заявив російським ЗМІ, що в Україні немає порушених проти нього кримінальних справ.

"Генпрокурор розповідає журналістам, що в нього є кримінальна справа проти мене. Наш адвокат того ж дня пише запит і одержує відповідь, що такої кримінальної справи немає", - цитує Курченка РБК.

За словами Курченка, Одеський НПЗ і ФК "Металіст" не арештовані в Україні. "Якісь товари, якісь компанії, що працюють на Одеському НПЗ, арештовані. Але там якісь наші компанії, якісь не наші. Але більшою мірою це все - популістські заяви", - сказав він.

Курченко розповів, що не веде ніяких переговорів з владою України. "Я з ними не в діалозі. Мої менеджери спілкуються з чиновниками з оперативних питань. Але будь-якого предметного діалогу з Порошенком або з Ложкіним я не веду", - сказав він.

Розповідаючи про санкції Євросоюзу, Курченко заявив, що Генпрокуратура України направила в Європу недостовірну інформацію про нього. Самі обмежувальні заходи Європи проти своїх активів Курченко назвав "політично мотивованими".

Курченко також заявив, що не має наміру продавати в Україні нічого зі свого майна й активів. "Нічого в Україні я продавати не збираюся. Я впевнений, що там з'явиться більш компетентна влада. З будь-якою компетентною владою можна працювати", - сказав він.

Він також заявив, що Одеський НПЗ не опиниться у володінні голови Дніпропетровської ОДА, бізнесмена Ігоря Коломойського.

"В Україні всього кілька НПЗ, зрозуміло, що йому цікава Одеса. Але я не бачу механізму, як Одеський НПЗ може перейти до Коломойського", - заявив Курченко