Посадовця, який безпідставно укріплював берег Межигір’я, посадили під домашній арешт

Фото з сайту ГПУ

Фото з сайту ГПУ

Печерський райсуд м. Києва відсторонив від посади Голову Державного агентства водних ресурсів України Василя Сташука та обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Про це йдеться в повідомленні Генпрокуратури.

«Прокуратурою Київської області відкрито кримінальне провадження стосовно Голови Державного агентства водних ресурсів України Василя Сташука, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість)», - говориться в повідомленні.

За даними Генпрокуратури, в ході розслідування встановлено, що протягом 2011-2012 років було безпідставно виділено бюджетні кошти у розмірі понад 24 млн грн на проведення берегоукріплення Київського водосховища у районі с. Нові Петрівці біля резиденції колишнього Президента України «Межигір’я». Державні гроші були витрачені не зважаючи на те, що найбільшого руйнування на той час зазнавала берегова лінія Кременчуцького та Каневського водосховища.

Генпрокуратура нагадує, що 12 вересня поточного року у цьому кримінальному провадженні прокуратурою Київщини повідомлено про підозру у зловживанні владою першому заступнику голови Держводагенства, який безпосередньо погодив виділення вказаних коштів на берегоукріплення.